Закрыть
Закрыть
Для регистрации, пожалуйста,
заполните следующие поля:
(данные необходимы, чтобы Вы получали лишь интересующую Вас информацию)

Место проведения:

Полтава
12-11-2016

Специализации:

Ортопедическая стоматология
Количество просмотров: 265

"Ортопедична реабілітація за допомогою дентальних імплантатів."

І. ПЛАН РЕАБІЛІТАЦІЇ. ВИБІР КОНСТРУКЦІЙ
1. Обґрунтування використання дентальних імплантатів
2. Компоненти імплантатів : тіло імплантата, заживляючи гвинти, формувачі ясен, абатменти, тимчасові абатменти, лабораторні аналоги імплантатів, трансфери. Види з’єднання імплантата з абатментом. Антіротаційні системи. Типорозміри імплантатів. Обладнання та інструментальне забезпечення.
3. Види адентії. Спосіб протезування. Об’єм кістки. Типи архітектоніки кісткової тканини.
4. Розробка плану лікування. Тимчасове та перехідне протезування.
5. Біомеханіка протезування на імплантатах. Фізіологічна та репаративна регенерація. Фактори, що викликають атрофію кістки (анатомічні, метаболічні, механічні). Остеоінтеграція.
6. Діагностика при плануванні дентальної імплантації (загально клінічне обстеження, ортопантомографія, КТ, 3D - моделювання, діагностичні моделі, воскове прогнозування. Планування кількості та розташування імплантатів при різних дефектах зубних рядів.
7. Характеристика основних протоколів дентальної імплантації. Умови для проведення імплантації. Протокол одноетапної імплантації. Протокол двоетапної імплантації. Протокол безпосередньої імплантації. Протокол безпосереднього навантаження.
8. Планування конструкції зубного протеза при різних видах адентії.
ІІ ПРОТЕТИЧНІ ЕЛЕМЕНТИ ТА КЛІНІЧНІ ПІДХОДИ
1. Незнімне протезування з використанням стоматологічних імплантатів. Показання та необхідні умови для незнімного протезування з використанням стоматологічних імплантатів. Особливості клініко - лабораторних етапів. Особливості отримання відбитків. Техніка отримання відбитків «відкритою» та «закритою» ложкою. Виготовлення моделі, «ясенева маска».
2. Умовно-знімне протезування з використанням стоматологічних імплантатів. Показання та необхідні умови для умовно-знімного протезування з використанням стоматологічних імплантатів. Особливості клініко - лабораторних етапів. Методи моделювання каркасів умовно-знімних конструкцій. Переваги та недоліки умовно-знімних конструкцій.
3. Знімне протезування з використанням стоматологічних імплантатів. Показання та необхідні умови для знімного протезування з використанням стоматологічних імплантатів. Особливості клініко - лабораторних етапів. Переваги та недоліки знімних конструкцій.
4. Помилки та ускладнення стоматологічної імплантації на ортопедичному етапі лікування хворих та після лікування. Причини та профілактика. Комплекс гігієнічних заходів при протезування на імплантатах.
Демонстрація зняття відтисків за методом відкритої ложки, закритої ложки, відтискних ковпачків, мульти юніти.
Демонтсрація буде проводитись на системі імплантатів Neobiotech.
Лекторы:
Добровольський Олександр Володимирович
Кандидат медичних наук, лікар вищої категорії, доцент кафедри ортопедичної стоматології з імплантологією ВДНЗУ «УМСА». Автор 26 наукових праць.
Скидки:
Студентам и интернам 500грн
Организатор:
Название: Виола Медтехника
Адрес: Полтава, ул. Чапаева,15
Телефон: 38050-769-06-05