Закрыть
Закрыть
Для регистрации, пожалуйста,
заполните следующие поля:
(данные необходимы, чтобы Вы получали лишь интересующую Вас информацию)

Курси з пародонтології

Пародонтологія - курси

До пародонту відносять органи і тканини, які розташовані навколо зуба - це ясна, періодонтальна зв'язка і кісткова лунка. Найбільш часто зустрічаються у пародонтології такі захворювання як гінгівіт, пародонтит і пародонтоз.

Перейти до перегляду курсів з пародонтології

Поняття пародонтології

Пародонтологія є відгалуженням терапевтичної стоматології і займається діагностикою та лікуванням захворювань пародонту. У свою чергу від пародонтології відгалужується гігієнічна стоматологія, яка зводиться до регулярного підтримання порядку у раніше санованій порожнині рота. Пародонтологічне лікування можна розділити на консервативне і хірургічне. Безпосередньо лікар-пародонтолог (зі спеціалізацією "терапевтична стоматологія") має право здійснювати лише консервативне лікування, за хірургічну пародонтологію відповідає стоматолог-хірург.

Актуально відвідати

Курси з пародонтології для терапевтів-пародонтологів присвячують Vector терапії, схемам консервативного лікування і технікам зняття над- і підясневих зубних відкладень. Курси для пародонтологів-хірургів висвітлюють техніки глибокого і відкритого кюретажу пародонтальних кишень, клаптеві операції, техніки пластики ясен і закриття рецесій.