Закрыть
Закрыть
Для регистрации, пожалуйста,
заполните следующие поля:
(данные необходимы, чтобы Вы получали лишь интересующую Вас информацию)

Курси з ортопедичної стоматології

Ортопедична стоматологія - курси

Дана спеціалізація традиційно користується найбільшим попитом у чоловічої половини стоматологів. Як і терапевтична стоматологія, ортопедія постійно розвивається: щороку на стоматологічному ринку з'являються нові адгезивні системи, технології виготовлення протезних конструкцій, а так само матеріали та технічні засоби для все більш і більш прецизійного зняття відбитків.

Поняття ортопедичної стоматології

Ортопедична стоматологія - це основний розділ стоматології , що вивчає способи відновлення зруйнованих , а так само заміщення вже втрачених зубів. Сучасну ортопедичну стоматологію можна розділити на тру умовні частини. Перша - знімне протезування , яка в реаліях сучасних технологій і можливостей повільно, але впевнено відходить у історію . Незнімне протезування - друга і найпоширеніша частина ортопедичної стоматології. Наймолодша і перспективна частина - умовно знімне протезування, займається питаннями протезування на імплантатах .

Актуально відвідати

Курси з ортопедичної стоматології часто проходять спільно з курсами для зубних техніків так як ці дві спеціальності існують в постійній співпраці. На курсах ортопедичної стоматології найчастіше можна почути про техніки зняття відбитків, техніках препаровки зубів під різні протезні конструкції, а також особливості протезування на імплантатах.