Закрыть
Закрыть
Для регистрации, пожалуйста,
заполните следующие поля:
(данные необходимы, чтобы Вы получали лишь интересующую Вас информацию)

Курси з ортодонтії

Ортодонтичні курси

Чим активніше і більш бурхливо розвивається стоматологічна дисципліна ортодонтія - тим частіше ми переконуємося в тому, що людей з правильним прикусом практично не існує. Важливо відзначити, що ортодонтія сьогодні - це не тільки виправлення прикусу у дітей і "нерівних" зубів у молодих людей, зараз ортодонтія - це важливий інструмент у роботі стоматолога-ортопеда і стоматолога-хірурга-імплантолога у пацієнтів будь-якого віку.

Перейти до перегляду курсів з ортодонтії

Поняття ортодонтії

Раніш ортодонтію відносили до дитячої стоматології, але зараз її все частіше підносять як підрозділ ортопедичної стоматології або як цілком окрему спеціалізацію. Крім того, ортодонтію тепер розглядають в аспекті гнатології і ортокраніодонтії: сьогодні кожному грамотному тотальному ортопедичному лікуванні передує ортодонтичне лікування.

Актуально відвідати

Курси з ортодонтії завжди докладно висвітлюють додаткові методи обстеження: телерентгенографію, аксіометрію, комп'ютерну томографію та деякі інші. Ортодонтичні старт-школи вчать новоспечених ортодонтів основам роботи з брекетами і дугами. Останнім часом досить популярним став напрямок лікування капами.