Закрыть
Закрыть
Для регистрации, пожалуйста,
заполните следующие поля:
(данные необходимы, чтобы Вы получали лишь интересующую Вас информацию)

Курси з хірургічної стоматології

Хірургічна стоматологія - курси

Хорошого стоматолога-хірурга відрізняє знання нових підходів у лікуванні, нових інструментів та матеріалів, а також доведені до автоматизму навички надання невідкладної допомоги, не дивлячись на те, що хірургія одна з самих консервативних стоматологічних спеціальностей. Незважаючи на здавалося б чоловічу специфіку професії, серед стоматологів-хірургів досить багато жінок.

Поняття хірургічної стоматології

Хірургічна стоматологія є одним з чотирьох основних розділів стоматології і числиться серед найскладніших спеціальностей. Щелепно-лицьова хірургія вивчає захворювання щелепно-лицьової області, а також органів шиї. До хірургічної стоматології відноситься імплантологія та пластична хірургія (щелепно-лицевої області).

Актуально відвідати

Курси з хірургічної стоматології, як такі проходять досить рідко, хоча іноді можна зустріти навчальні курси по накладенню швів або атравматичному видаленню зубів. Свій досвід хірурги-стоматологи традиційно набувають у щелепно-лицевих стаціонарах. Що ж стосується навчання, то набагато частіше проводяться курси з невідкладних станів і курси з імплантології.