Закрыть
Закрыть
Для регистрации, пожалуйста,
заполните следующие поля:
(данные необходимы, чтобы Вы получали лишь интересующую Вас информацию)

Курси з гігієнічної стоматології

Гігієнічна стоматологія - курси

Попередити хворобу - це завжди краще для пацієнта, ніж потім її лікувати. Не секрет, що більшість пацієнтів рідко замислюються про профілактику, поки не зустрінуться з серйозними стоматологічними труднощами. Ідеальною кінцевою метою будь якого стоматологічного лікування є повна санація порожнини рота пацієнтом і переведення його під постійний профілактичний контроль.

Поняття гігієнічної стоматології

Гігієнічна стоматологія - це розділ практичної стоматології, що займається питаннями профілактики стоматологічних захворювань. Гігієнічну стоматологію доволі часто відносять до пародонтології , що не зовсім вірно, так як регулярний професіональний гігієнічний догляд за порожниною рота пацієнта може проводити не тільки лікар, але й середній медичний персонал - асистент стоматолога. Цім навичкам зазвичай навчають медичних сестер на курсах асистента стоматолога.

Актуально відвідати

Курси з гігієнічної стоматології покликані навчити асистента стоматолога та стоматолога-гігієніста якісній, своєчасній та повній профілактичній допомозі пацієнту: зняттю м'яких та твердих зубних відкладень, поліруванню старих фотополімерних реставрацій, оцінці стану попереднього лікування і доступному консультуванню пацієнтів з питань особистої гігієни.