Закрыть
Закрыть
Для регистрации, пожалуйста,
заполните следующие поля:
(данные необходимы, чтобы Вы получали лишь интересующую Вас информацию)

Курси з ендодонтії

Ендодонтія - курси

Ендодонтія - стихія спокійних, врівноважених, посидючих, терплячих і вкрай педантичних стоматологів. Впродовж останнього десятиріччя робота стоматолога-ендодонтиста змінилась практично повністю. В його арсеналі з'явились сучасні надгнучкі механічні інструменти, оснащені вмонтованим апекслокатором і системою контролю сили обертання.

Перейти до пергляду курсів з ендодонтії

Поняття ендодонтії

Ендодонтія є підрозділом терапевтичної стоматології і займається вивченням анатомії і методів лікування кореневих каналів зубів. А це означає, що підрозділ ендодонтія також відноситься до терапевтичної стоматології, не дивлячись на те, що поняття "ендодонтист" і "ендодонт" увійшли до лексики. До недавнього часу робота ендодонтиста рахувалась "сліпою працьою", але світ терапевтичної стоматології перевернувся з введення у щоденну практику лікарів-ендодонтів інтраорального мікроскопу, що забезпечує огляд кореневого каналу з середини.

Актуально відвідати

Курси з ендодонтії найчастіше присвячені методам медикаментозного та інструментального розширення кореневих каналів зубів (включаючи вивчення систем ручних і ротаційних механічних інструментів), методам стерилізації і іригації кореневих каналів (велика увага, як правило, приділяється стерилізації кореневих каналів), а також герметизації і 3D обтурації системи мікро- і макроканалів.