Закрыть
Закрыть
Для регистрации, пожалуйста,
заполните следующие поля:
(данные необходимы, чтобы Вы получали лишь интересующую Вас информацию)

Курси для зубних техніків

Зуботехнічні курси

Ця спеціальність не є лікарською. Зубний технік - це середня спеціальність, яку отримують у спеціалізованих коледжах. Проте хороші зубні техніки - це справжні метці. Серед зубних техніків також існує своя внутрішня градація вузьких спеціалістів: керамісти, бюгелісти, знімні протези, тощо.

Перейти до перегляду курсів для зубних техніків

Поняття зубний технік

Зубний технік — це безпосередній виробник різних зубних протезів, ортодонтичних і щелепо-лицьових апаратів, які далі "здають" лікарі-стоматологи. Зубний технік працює у зуботехнічній лабораторії, основним робочим місцем зубного техніка є зуботехнічний стіл. Зубні техніки, як правило, не зустрічаються безпосередньо з пацієнтом, хоча іноді це буває необхідно.

Актуально відвідати

Курси для зубних техніків часто проходять разом із курсами для лікарів-ортопедів, так як ці дві спеціальності тісно співіснують, а команда технік-лікар зазвичай не змінюється впродовж років. На курсах для зубних техніків все частіше розглядаються нові технології CAD CAM фрезування, техніки пресування безметалевої кераміки, техніки запікання металокераміки та литва складних металевих каркасів.