Загрузка Мероприятия

« Все Мероприятия

  • Это мероприятие прошло.

Ternopil Dental Summit

23.05.2019 08:00 - 24.05.2019 17:00

Шановні колеги! Маю велику приємність знову запросити Вас прийняти участь у роботі стоматологічної конференції з міжнародною участю “Ternopil Dental Summit”, яка відбудеться 23-24 травня на базі конгрес-центру ТДМУ “Червона Калина”.
Як і попереднього разу основною концепцією заходу є впровадження сучасних наукових досягнень в практичну діяльність стоматології різних галузей (від профілактики до новітніх методів лікування та реабілітації пацієнтів).
Своїми напрацюваннями та їх впровадженнями в практику в різних сферах стоматології із задоволенням з Вами поділяться провідні фахівці України та зарубіжжя, яких ми запросили на нашу дводенну програму.
Безумовно корисною для Вас стане участь у практичних майстер-класах, які проведуть сертифіковані тренери найвідоміших світових стоматологічних брендів.
Безліч приємних сюрпризів та чудових подарунків, для зареєстрованих учасників, включаючи і безкоштовну участь у майстер-класах підготували наші щедрі спонсори під час проведення розіграшу в перший день даного заходу.
З 8 квітня 2019 року офіційно буде відкрито реєстрацію на наш захід. Будемо раді зустрітися з Вами в мальовничих краєвидах конгрес-центру 23-24 травня на “Ternopil Dental Summit”.

Место проведения

Тернополь
Тернополь, Тернопольская обл. Украина + Карта Google

Организатор

Ternopil Dental Summit
Телефон:
0968783459
Электронная почта:
ternopildentalsummit@gmail.com

0 комментариев

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.