Загрузка Мероприятия

« Все Мероприятия

  • Это мероприятие прошло.

«Нейрохірургічна парадонтологія: основна концепція ведення парадонтологічного прийому»

06.12.2019 - 07.12.2019

Сучасний погляд на етіологію і патогенез запальних захворювань пародонту (демонстрація фільму). Сучасна концепція лікування хворих. Біоплівка. Особливості будови. Мікробіоценоз пародонтальних кишень. Техніка забору матеріалу для мікробіологічних досліджень. Клінічна оцінка стану тканин пародонту. Переваги використання комп’ютерного комплексу «Флорида Проуб», «PA-ON». Додаткові методи дослідження: рентгенологічні, мікробіологічні, клінічні. Комунікація з лікарями суміжних спеціальностей.
Показаннях до консервативних і хірургічних методів лікування захворювань тканин пародонту. Скейлінг і полірування кореня як основні методи, спрямовані на контроль інфекції в тканинах пародонту. Рекомендовані електромеханічні і ручні інструменти. Показання до використання Вектор-системи.
Одномоментний (концепція Full-Mouth) і традиційний кюретаж. Техніка виконання. Пародонтальні пов’язки. Хендібластінг. Диференціальний підхід до вибору порошку. Техніка виконання хендібластінгу з використанням профілактичного порошку Clinpro. Фізіотерапевтичні методи лікування запальних захворювань тканин пародонту. Рекомендовані схеми. Медикаментозні методи лікування (рекомендації АВПУ, протоколи ІТІ). Диспансерне спостереження і підтримуюча терапія-кратність, мотивація. Профілактика періімплантитів. Особливості індивідуальної гігієни.

Подробности

Начало:
06.12.2019
Окончание:
07.12.2019
Стоимость:
8000грн
Событие рубрика:
Веб-сайт:
https://inspe.ua/nehirurgichna-parodontologiya-osnovna-kontseptsiya-vedennya-parodontologichnogo-pryjomu-2/

Место проведения

Киев
Киев, Киевская обл. Украина

Организатор

InSpe
Телефон:
+38032-240-37-05
Электронная почта:
info@inspe.ua
Веб-сайт:
http://inspe.ua/events

0 комментариев

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.